ICE3AS03LJGXUMA1
INFINEON
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67923340
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs AC/DC converter -offline switchers |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 10.5 V ~ 25 V |
| Output Isolation | Isolated |
| Frequency - Switching | 100 kHz |
| Duty Cycle | 75% |
| Topology | Flyback |
| Fault Protection | Current Limit/Open Loop/Overload/Overtemperature/Overvoltage |
| Internal Switch(s) | No |
| Operating Temperature Range | -25°C ~ +130°C(TJ) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | PG-DSO-8 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 8,421
MOQ:1,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $3.169 | |
| 10,000 - | $3.164 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



