HMC284AMS8GETR
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67922603
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular, ISM, PCS |
| Impedance | 50Ohms |
| Test Frequency | 3.5 GHz |
| Frequency Range | 0Hz ~ 3.5GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 50dBm(Mim) |
| P1dB | 29dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 0.7dB |
| Isolation | 40dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-MSOPG |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,000
MOQ:500
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $6.929 | |
| 5,000 - | $6.919 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



