EAC-06-472
COSEL
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67920242
Date Code:21+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 4.7 nF |
| Current Rating | 6 A |
| Depth | 39 mm |
| Frequency | 1 MHz |
| Height | 32 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Leakage Current | 500 µA |
| Max Current Rating | 6 A |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Termination | Screw |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 50
MOQ:50
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 50 - 499 | $64.129 | |
| 500 - | $64.029 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



