DP83826IRHBR
Texas Instruments
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67919764
Date Code:25+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Ambient Temperature Range High | 85 °C |
| Case/Package | VQFN |
| Data Rate | 100 Mbps |
| Height | 1 mm |
| Interface | Ethernet |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 months ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | ACTIVE (Last Updated: 2 months ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Max Supply Voltage | 3.6 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 1.62 V |
| Number of Channels | 1 |
| Number of Pins | 32 |
| Schedule B | 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|85 |
| Thickness | 900 µm |
| Width | 5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 8,997
MOQ:1,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $0.946 | |
| 10,000 - 49,999 | $0.942 | |
| 50,000 - | $0.941 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



