CY2304NZZXC-1
CYPRESS
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67918225
Date Code:18+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Specific usage |
| Manufacturer | CYPRESS |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Ratio - Input:Output | 1:04 |
| Input | LVCMOS/LVTTL |
| Differential - Input:Output | No/No |
| Output | LVCMOS |
| Frequency - Max | 140MHz |
| Number of Circuits | 1 |
| PLL | No |
| Main Purpose | PCI Express(PCIe) |
| Product Overview | IC CLK ZDB 4OUT 140MHZ 8TSSOP |
| Operating Temperature Range | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 8-TSSOP |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 280
MOQ:280
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 280 - 2,799 | $19.006 | |
| 2,800 - | $18.986 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



