CSTCR4M00G55B-R0
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67918075
Date Code:20+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 4.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 4.5x2.0mm |
| Size / Dimension | 4.5x2.0mm |
| Height | 1.2mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,106
MOQ:3,106
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 3,106 - 31,059 | $0.04 | |
| 31,060 - 155,299 | $0.039 | |
| 155,300 - 310,599 | $0.038 | |
| 310,600 - 1,552,999 | $0.038 | |
| 1,553,000 - 3,105,999 | $0.038 | |
| 3,106,000 - | $0.038 | |
| - | - | |
| - | - | |



