CSTCE8M00G52A-R0
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67918073
Date Code:18+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 8.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40Ohms |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C |
| Applications | Automotive |
| Automotive | Yes |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 3.2x1.3mm |
| Size / Dimension | 3.2x1.3mm |
| Height | 0.8mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,645
MOQ:1,645
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,645 - 16,449 | $0.48 | |
| 16,450 - 82,249 | $0.478 | |
| 82,250 - 164,499 | $0.477 | |
| 164,500 - | $0.477 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



