CSTCC2M00G56-R0
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67918066
Date Code:19+
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Type | Ceramic Resonator |
| Frequency | 2.000MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.50% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 80Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 7.2x3.0mm |
| Size / Dimension | 7.2x3.0mm |
| Height | 1.8mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,000
MOQ:2,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2,000 - 19,999 | $0.397 | |
| 20,000 - 99,999 | $0.395 | |
| 100,000 - 199,999 | $0.395 | |
| 200,000 - | $0.394 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




