CFS1/4CT26A471J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67917580
Date Code:23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Height | 1.9 mm |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Max Voltage Rating (DC) | 250 V |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 470 Ω |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 1.7 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,749
MOQ:2,749
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2,749 - 27,489 | $0.024 | |
| 27,490 - 137,449 | $0.023 | |
| 137,450 - 274,899 | $0.022 | |
| 274,900 - 1,374,499 | $0.022 | |
| 1,374,500 - 2,748,999 | $0.022 | |
| 2,749,000 - | $0.022 | |
| - | - | |
| - | - | |



