CCP2B63TTE
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67917411
Date Code:10+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 1206 |
| Current Rating | 3.15 A |
| DC Resistance (DCR) | 23 mΩ |
| Fuse Current | 6.3 A |
| Height | 1.4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 5 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Width | 1.6 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 17,600
MOQ:6,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 6,000 - 59,999 | $0.066 | |
| 60,000 - 299,999 | $0.066 | |
| 300,000 - 599,999 | $0.065 | |
| 600,000 - | $0.065 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



