BU21023MUV-E2
ROHM
RoHS Status:PBF
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67917007
Date Code:11+
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Touch-screen controllers |
| Manufacturer | ROHM |
| Voltage - Supply | 2.7V ~ 3.6V |
| Current - Supply | 4 mA |
| Interface | I2C/Serial/SPI |
| Touchscreen | 4-wire resistive |
| Resolution (Bits) | 8 b |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 28-QFN |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,240
MOQ:1,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 9,999 | $1.811 | |
| 10,000 - | $1.807 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




