BGS22WL10E6327
INFINEON
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67916277
Date Code:14+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | INFINEON |
| Voltage - Supply | 2.4 ~ 3.6V |
| Frequency Range | 0.1 ~ 3GHz |
| Circuit | DPDT |
| Insertion Loss | 0.33dB@1GHz |
| Isolation | 38dB@1GHz |
| Device Package | TSLP-10-1 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 12,000
MOQ:2,500
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2,500 - 24,999 | $0.644 | |
| 25,000 - 124,999 | $0.643 | |
| 125,000 - | $0.642 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



