AHF21
PANASONIC
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67914690
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Contact Plating | Tin |
| Contact Resistance | 100 kΩ |
| Depth | 11.9 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 80 °C |
| Min Operating Temperature | -20 °C |
| Mount | Through Hole , Vertical |
| Number of Pins | 4 |
| Output Type | ANALOG |
| Packaging | Bulk |
| Termination | PCB |
| Width | 9.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,274
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $12.872 | |
| 1,000 - 4,999 | $12.844 | |
| 5,000 - | $12.822 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



