ADUM7223ACCZ-RL7
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67914486
Date Code:18+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | LGA |
| Data Rate | 1 Mbps |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Input Voltage | 5.5 V |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Output Current | 4 A |
| Max Output Voltage | 18 V |
| Min Input Voltage | 4.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Output Voltage | 4.5 V |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Pins | 13 |
| Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Propagation Delay | 68 ns |
| Schedule B | 8543709655, 8543709655|8543709655|8543709655|8543709655|8543709655 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:500
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 500 - 4,999 | $4.623 | |
| 5,000 - | $4.613 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



