ADRF5020BCCZN
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67913671
Date Code:21+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF switches |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | VSAT |
| Impedance | 50Ohms |
| Voltage - Supply | 5.5 V |
| Test Frequency | 20 GHz |
| Frequency Range | 100MHz ~ 30GHz |
| Circuit | SPDT |
| IIP3 | 52dBm |
| P1dB | 28dBm |
| Topology | Absorptive |
| Insertion Loss | 2dB |
| Isolation | 65dB |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 20-LGA(3x3) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 3,000
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - | $242.263 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



