ADL5519ACPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67912913
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| -3db Bandwidth | 10 GHz |
| Case/Package | LFCSP EP |
| Lead Free | Contains Lead |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 2 years ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | PRODUCTION (Last Updated: 2 years ago) |
| Max Frequency | 10 GHz |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Max Supply Voltage | 5.5 V |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Min Supply Voltage | 3 V |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 56 mA |
| Number of Amplifiers | 2 |
| Number of Channels | 2 |
| Number of Elements | 2 |
| Number of Pins | 32 |
| Operating Supply Current | 60 mA |
| Radiation Hardening | No |
| REACH SVHC | No |
| Resistance | 10 MΩ |
| Response Time | 6 ns |
| Schedule B | 8542390000, 8542390000|8542390000|8542390000|8542390000|8542390000 |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 659
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $29.791 | |
| 1,000 - | $29.74 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



