ADL5513ACPZ-R7
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67912912
Date Code:25+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | WiMax WLAN |
| Voltage - Supply | 2.7V~5.5V |
| Input Range | -58dBm~6dBm |
| Frequency | 1MHz~4GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 1MHZ-4GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP-VQ(3x3) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,025
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $26.491 | |
| 1,000 - 4,999 | $26.463 | |
| 5,000 - | $26.436 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



