ADL5500ACBZ-P2
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67912906
Date Code:11+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 100 |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Nominal Supply Current | 1.1 mA |
| Number of Pins | 4 |
| Packaging | Tape & Reel |
| Radiation Hardening | No |
| Thickness | 596 µm |
| Width | 1 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 495
MOQ:250
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 250 - 2,499 | $8.172 | |
| 2,500 - 12,499 | $8.161 | |
| 12,500 - | $8.152 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



