ADG5434BRUZ-REEL7
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67912680
Date Code:23+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Analog switches/Multiplexers/Demultiplexers |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Voltage - Supply, Single (V+) | 9V ~ 40V |
| Voltage - Supply, Dual (V±) | ±9V ~ 22V |
| Current - Leakage (IS(off)) (Max) | 250pA |
| Channel Capacitance (CS(off), CD(off)) | 15pF/23pF |
| On-State Resistance (Max) | 14Ohms |
| -3db Bandwidth | 140MHz |
| Switch Time (Ton, Toff) (Max) | 186ns/104ns |
| Switch Circuit | SPDT |
| Multiplexer/Demultiplexer Circuit | 2:01 |
| Number of Circuits | 4 |
| Crosstalk | -60dB @ 1MHz |
| Channel-to-Channel Matching (ΔRon) | 300mOhms |
| Charge Injection | 176pC |
| Product Overview | IC SWITCH SPDT X 4 14OHM 20TSSOP |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 125°C(TA) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 20-TSSOP |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 500
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $12.52 | |
| 1,000 - 4,999 | $12.492 | |
| 5,000 - | $12.469 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



