ADG3304BRUZ
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67912575
Date Code:21+
Documents
Product Specifications
| Category | Integrated circuits/ICs Level translators |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| Channel Type | Bidirectional |
| Translator Type | Voltage level |
| Output Type | 3-state/Non-inverting |
| Voltage - VCCA | 1.15 V ~ 5.5 V |
| Voltage - VCCB | 1.65 V ~ 5.5 V |
| Input Signal | Logic |
| Output Signal | Logic |
| Channels per Circuit | 4 |
| Number of Circuits | 1 |
| Data Rate | 50Mbps |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ +85°C(TA) |
| Features | Automatic Direction Sensing |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 14-TSSOP |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 217
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $9.001 | |
| 1,000 - 4,999 | $8.973 | |
| 5,000 - 9,999 | $8.964 | |
| 10,000 - | $8.951 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




