AD8362ARUZ
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67911294
Date Code:23+
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | Cellular GSM CDMA TDMA TETRA |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -52dBm~8dBm |
| Frequency | 50Hz~3.8GHz |
| Accuracy | ±0.5dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-TSSOP |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 576
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - | $57.736 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |




