AD8318ACPZ-REEL7
ANALOG DEVICES
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st67911256
Date Code:22+
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | RF -discretes/ICs/modules RF detectors |
| Manufacturer | ANALOG DEVICES |
| RF Type | RADAR 802.11/WiFi 8.2.16/WiMax Wireless LAN |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Input Range | -60dBm~-2dBm |
| Frequency | 1MHz~8GHz |
| Product Overview | IC RF DETECT 1MHZ-8GHZ 16LFCSP |
| Accuracy | ±1dB |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 16-LFCSP-VQ(4x4) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,200
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $26.81 | |
| 1,000 - 4,999 | $26.782 | |
| 5,000 - | $26.755 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



