A7B-C
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Gender | Male |
| Height | 20.5 mm |
| Illumination Type | Non-Illuminated |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 7 |
| Orientation | Straight |
| Pitch | 2.54 mm |
| Radiation Hardening | No |
| Termination | Solder |
| Width | 7.8 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 11
MOQ:11
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 11 - 109 | $20.272 | |
| 110 - 549 | $19.95 | |
| 550 - 1,099 | $19.876 | |
| 1,100 - 5,499 | $19.82 | |
| 5,500 - 10,999 | $19.792 | |
| 11,000 - | $19.769 | |
| - | - | |
| - | - | |



