A165L-JG
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Color | Green |
| Height | 3.5 mm |
| Illumination Type | Illumination Optional |
| Lead Free | Lead Free |
| Lens Color | Green |
| Lens Style | Rectangular |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Hardware |
| Ratings | IP65 |
| REACH SVHC | No |
| Shape | Rectangular |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2
MOQ:2
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2 - 19 | $111.491 | |
| 20 - 99 | $110.559 | |
| 100 - 199 | $110.093 | |
| 200 - 999 | $109.814 | |
| 1,000 - 1,999 | $109.494 | |
| 2,000 - 3,999 | $109.255 | |
| 4,000 - 7,999 | $109.068 | |
| 8,000 - | $108.882 | |



