A16-12DA
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Current Rating | 15 mA |
| Forward Current | 15 mA |
| Lead Free | Lead Free |
| Mount | Panel |
| Number of Pins | 2 |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (AC) | 12 V |
| Voltage Rating (DC) | 12 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 12
MOQ:6
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 6 - 59 | $38.696 | |
| 60 - 299 | $38.323 | |
| 300 - 599 | $37.95 | |
| 600 - 2,999 | $37.876 | |
| 3,000 - 5,999 | $37.82 | |
| 6,000 - | $37.773 | |
| - | - | |
| - | - | |



