H3Y-4 AC100-120 10M
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 100 |
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail, Socket |
| Number of Contacts | 4 |
| Operating Supply Voltage | 120 V |
| Relay Type | Integrated |
| Throw Configuration | 4PDT |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2
MOQ:2
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 2 - 19 | $189.835 | |
| 20 - 99 | $188.903 | |
| 100 - 199 | $188.437 | |
| 200 - 999 | $188.158 | |
| 1,000 - 1,999 | $187.838 | |
| 2,000 - 3,999 | $187.599 | |
| 4,000 - 7,999 | $187.319 | |
| 8,000 - | $187.095 | |



