H3CA-8H AC200/220/240
OMRON
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Depth | 48 mm |
| Max Current Rating | 3 A |
| Max Operating Temperature | 60 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | Flush |
| Number of Contacts | 2 |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Termination | Socket |
| Width | 48 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $325.239 | |
| 10 - 49 | $322.444 | |
| 50 - 99 | $321.512 | |
| 100 - 499 | $321.046 | |
| 500 - 999 | $320.58 | |
| 1,000 - 1,999 | $320.207 | |
| 2,000 - | $319.76 | |
| - | - | |



