D4DS-K2
OMRON
Documents
Product Specifications
| Contact Current Rating | 10 mA |
| Current Rating | 2 A |
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -30 °C |
| Mount | Vertical |
| Packaging | Bulk |
| REACH SVHC | Unknown |
| Voltage Rating (DC) | 400 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 15
MOQ:15
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 15 - 149 | $14.866 | |
| 150 - 749 | $14.679 | |
| 750 - 1,499 | $14.605 | |
| 1,500 - 7,499 | $14.549 | |
| 7,500 - 14,999 | $14.53 | |
| 15,000 - 29,999 | $14.511 | |
| 30,000 - | $14.496 | |
| - | - | |




