MOS5C470J
KOA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64490236
Date Code:2018
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Metal |
| Max Operating Temperature | 200 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 5 W |
| Resistance | 47 Ω |
| Temperature Coefficient | 300 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 225
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 49 | $0.79 | |
| 50 - 99 | $0.588 | |
| 100 - 299 | $0.53 | |
| 300 - 499 | $0.491 | |
| 500 - 999 | $0.483 | |
| 1,000 - 1,999 | $0.478 | |
| 2,000 - 3,999 | $0.475 | |
| 4,000 - | $0.473 | |



