CRA12E08322K0JTR
VISHAY

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64465822
Date Code:17
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Product Specifications
| Category | Resistors Resistor network arrays |
| Manufacturer | VISHAY |
| Circuit Type | Isolated |
| Resistance (Ohms) | 22k |
| Number of Resistors | 4 |
| Power Per Element | 125mW |
| Number of Pins | 8 |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Operating Temperature Range | -55°C ~ +155°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Device Package | 2012/Convex/Long Side Terminal |
| Size / Dimension | 0.200"L x 0.120"W(5.08mm x 3.05mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,170
MOQ:100
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 100 - 999 | $0.926 | |
| 1,000 - 4,999 | $0.888 | |
| 5,000 - 9,999 | $0.881 | |
| 10,000 - 49,999 | $0.875 | |
| 50,000 - 99,999 | $0.871 | |
| 100,000 - | $0.87 | |
| - | - | |
| - | - | |



