02133.15MXP
LITTELFUSE

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64465191
Date Code:19
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Contact Material | Brass |
| Current Rating | 3.15 A |
| Diameter | 5 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 years ago) |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Packaging | Bulk |
| Power Dissipation | 1.6 W |
| Resistance | 23.05 mΩ |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 600
MOQ:75
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 75 - 749 | $1.234 | |
| 750 - 3,749 | $1.216 | |
| 3,750 - 7,499 | $1.178 | |
| 7,500 - 37,499 | $1.171 | |
| 37,500 - 74,999 | $1.167 | |
| 75,000 - 149,999 | $1.165 | |
| 150,000 - 299,999 | $1.161 | |
| 300,000 - | $1.16 | |



