VR37000001004FA100
VISHAY
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Contact Plating | Tin |
| Diameter | 4 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Power Rating | 500 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 1 MΩ |
| Schedule B | 8533210090, 8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090, 8533210090|8533210090|8533210090|8533210090 |
| Temperature Coefficient | 200 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 1 % |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 5,000
MOQ:1,000
SPQ:1,000
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1,000 - 1,999 | $0.201 | |
| 2,000 - 2,999 | $0.197 | |
| 3,000 - 3,999 | $0.196 | |
| 4,000 - 5,999 | $0.194 | |
| 6,000 - | $0.193 | |
| - | - | |
| - | - | |
| - | - | |



