RSKN-2010
TDK-LAMBDA
RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64352693
Date Code:2021
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Current Rating | 10 A |
| DC Resistance (DCR) | 100 mΩ |
| Leakage Current | 1 mA |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Manufacturer Lifecycle Status | CURRENT/AVAILABLE (Last Updated: 4 weeks ago) |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Voltage Rating (AC) | 250 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 363
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 2 | $30.371 | |
| 3 - 3 | $25.976 | |
| 4 - 4 | $25.427 | |
| 5 - 8 | $25.097 | |
| 9 - 9 | $24.511 | |
| 10 - 19 | $24.438 | |
| 20 - 29 | $24.109 | |
| 30 - | $23.999 | |



