CF1/4C511J
KOA
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 510 Ω |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 620
MOQ:620
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 620 - 6,199 | $0.028 | |
| 6,200 - 30,999 | $0.024 | |
| 31,000 - 61,999 | $0.02 | |
| 62,000 - 309,999 | $0.02 | |
| 310,000 - 619,999 | $0.019 | |
| 620,000 - 1,239,999 | $0.019 | |
| 1,240,000 - 2,479,999 | $0.019 | |
| 2,480,000 - | $0.019 | |




