CF1/4C472J
KOA
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Conformal |
| Composition | Carbon Film |
| Diameter | 2.3 mm |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Packaging | Bulk |
| Power Rating | 250 mW |
| Resistance | 4.7 kΩ |
| Schedule B | 8533100070, 8533100070|8533100070|8533100070|8533100070|8533100070 |
| Temperature Coefficient | 350 ppm/°C |
| Termination | Axial |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 300 V |
| Voltage Rating (DC) | 250 V |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 599
MOQ:599
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 599 - 5,989 | $0.028 | |
| 5,990 - 29,949 | $0.024 | |
| 29,950 - 59,899 | $0.02 | |
| 59,900 - 299,499 | $0.02 | |
| 299,500 - 598,999 | $0.019 | |
| 599,000 - 1,197,999 | $0.019 | |
| 1,198,000 - 2,395,999 | $0.019 | |
| 2,396,000 - | $0.019 | |




