SLF10145T-220M1R9-PF
TDK
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64217075
Date Code:2021
Documents
Product Specifications
| Category | Inductors/Coils/Chokes Fixed inductors |
| Manufacturer | TDK |
| Series | SLF |
| Type | Drum Core, Wirewound |
| Current Rating (Amps) | 1.9A |
| Current - Saturation (Isat) | 2.1A |
| Inductance | 22 µH |
| Inductance Frequency - Test | 1kHz |
| DC Resistance (DCR) | 70.9mOhms(Max) |
| Shielding | Shielded |
| Tolerance | ±20% |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 105°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.398"L x 0.398"W(10.10mm x 10.10mm) |
| Height - Seated (Max) | 0.189" (4.80mm) |
| Material - Core | Ferrite |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,309
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 19 | $0.787 | |
| 20 - 49 | $0.705 | |
| 50 - 99 | $0.507 | |
| 100 - 299 | $0.441 | |
| 300 - 499 | $0.397 | |
| 500 - 999 | $0.388 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.382 | |
| 4,000 - | $0.377 | |




