GRM188F11H473ZA01D
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64142240
Date Code:2023
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 47 nF |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 800 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 63,385
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 49 | $0.207 | |
| 50 - 99 | $0.186 | |
| 100 - 299 | $0.13 | |
| 300 - 499 | $0.093 | |
| 500 - 999 | $0.085 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.08 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.075 | |
| 5,000 - | $0.075 | |



