GRM21BF11H224ZA01L
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64142239
Date Code:2023
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 220 nF |
| Case/Package | 0805 |
| Height | 1.25 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 1.25 mm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 1.25 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 116,202
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 19 | $0.996 | |
| 20 - 49 | $0.637 | |
| 50 - 99 | $0.468 | |
| 100 - 299 | $0.412 | |
| 300 - 499 | $0.375 | |
| 500 - 999 | $0.367 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.361 | |
| 4,000 - | $0.357 | |



