GRM188F11C474ZA01D
MURATA
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64142183
Date Code:2019
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Capacitance | 470 nF |
| Height | 800 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Thickness | 800 µm |
| Tolerance | -20 % |
| Voltage Rating (DC) | 16 V |
| Width | 800 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 38,118
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 49 | $0.437 | |
| 50 - 99 | $0.268 | |
| 100 - 299 | $0.212 | |
| 300 - 499 | $0.175 | |
| 500 - 999 | $0.167 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.162 | |
| 4,000 - 4,999 | $0.157 | |
| 5,000 - | $0.157 | |



