ICP-N50T104
ROHM
RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st64142036
Date Code:2016
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | Radial |
| Current Rating | 2 A |
| Height | 6.35 mm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Through Hole |
| Resistance | 35 mΩ |
| Voltage Rating | 50 V |
| Voltage Rating (AC) | 50 V |
| Voltage Rating (DC) | 50 V |
| Width | 3.9878 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,922
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 49 | $0.655 | |
| 50 - 99 | $0.547 | |
| 100 - 299 | $0.481 | |
| 300 - 499 | $0.438 | |
| 500 - 999 | $0.429 | |
| 1,000 - 3,999 | $0.422 | |
| 4,000 - 9,999 | $0.417 | |
| 10,000 - | $0.416 | |



