BLM41AF800SN1L
MURATA
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Filters Ferrite beads/Chips |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | BLM41A |
| Impedance per frequency | 80 Ohms@100MHz |
| Rated current | 500 mA |
| DC resistance (DCR) | 100 mOhms(Max) |
| Filter Type | Differential Mode - Single |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Height (Max) | 1.8 mm(0.071inch) |
| Size / Dimension | 0.177inch(L)x0.063inch(W)(4.50mmx1.60mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 2,485
MOQ:28
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 28 - 279 | $0.363 | |
| 280 - 1,399 | $0.276 | |
| 1,400 - 2,799 | $0.22 | |
| 2,800 - 13,999 | $0.184 | |
| 14,000 - 27,999 | $0.182 | |
| 28,000 - 55,999 | $0.175 | |
| 56,000 - 111,999 | $0.169 | |
| 112,000 - | $0.168 | |



