DSC1123CI2-200.0000T
MICROCHIP

RoHS Status:RoHS
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st62271936
Date Code:15
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Oscillators |
| Manufacturer | MICROCHIP |
| Series | DSC1123 |
| Type | XO(Typ) |
| Voltage - Supply | 2.25V ~ 3.63V |
| Current - Supply (Max) | 32mA |
| Output | LVDS |
| Frequency | 200 MHz |
| Frequency Stability | ±25ppm |
| Base Resonator | MEMS |
| Function | Enable/Disable |
| Operating Temperature Range | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.126"L x 0.098"W(3.20mm x 2.50mm) |
| Height | 0.035" (0.90mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 645
MOQ:12
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 12 - 119 | $7.713 | |
| 120 - 599 | $7.433 | |
| 600 - 1,199 | $7.358 | |
| 1,200 - 5,999 | $7.302 | |
| 6,000 - 11,999 | $7.293 | |
| 12,000 - 23,999 | $7.274 | |
| 24,000 - 47,999 | $7.265 | |
| 48,000 - | $7.258 | |



