RK73Z1HTTC
KOA

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st62261262
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 0201 |
| Case Code (Imperial) | 0201 |
| Case Code (Metric) | 0603 |
| Composition | Thick Film |
| Depth | 300 µm |
| Height | 230 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 125 °C |
| Military Standard | Not |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Resistance | 0 Ω |
| Termination | SMD/SMT |
| Tolerance | 5 % |
| Width | 300 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,116,831
MOQ:15,000
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 15,000 - 149,999 | $0.003 | |
| 150,000 - 749,999 | $0.003 | |
| 750,000 - 1,499,999 | $0.003 | |
| 1,500,000 - 7,499,999 | $0.003 | |
| 7,500,000 - 14,999,999 | $0.003 | |
| 15,000,000 - | $0.003 | |
| - | - | |
| - | - | |




