MNR04M0APJ103
ROHM

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
Packing Type:cut tape
CoreStaff Part Number:st62260967
Documents
Product Specifications
| Case/Package | SMD/SMT |
| Case Code (Imperial) | 0804 |
| Case Code (Metric) | 2010 |
| Circuit Type | Isolated |
| Height | 457.2 µm |
| Lead Free | Lead Free |
| Max Operating Temperature | 155 °C |
| Min Operating Temperature | -55 °C |
| Mount | Surface Mount |
| Number of Contacts | 8 |
| Number of Elements | 4 |
| Number of Pins | 8 |
| Number of Resistors | 4 |
| Number of Terminals | 8 |
| Power Dissipation | 63 mW |
| Power Per Element | 62.5 mW |
| Power Rating | 63 mW |
| Radiation Hardening | No |
| Resistance | 10 kΩ |
| Tolerance | 5 % |
| Voltage Rating | 25 V |
| Voltage Rating (DC) | 25 V |
| Width | 990.6 µm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 14,395
MOQ:6,123
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 6,123 - 61,229 | $0.008 | |
| 61,230 - 306,149 | $0.008 | |
| 306,150 - 612,299 | $0.007 | |
| 612,300 - 3,061,499 | $0.007 | |
| 3,061,500 - 6,122,999 | $0.007 | |
| 6,123,000 - 12,245,999 | $0.007 | |
| 12,246,000 - | $0.007 | |
| - | - | |




