372389-000
TE CONNECTIVITY

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st62195192
Date Code:17
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Color | Yellow |
| ELV | Compliant |
| Lead Free | Not Applicable |
| Lifecycle Status | Production (Last Updated: 1 month ago) |
| Material | Polyolefin |
| Max Operating Temperature | 135 °C |
| Min Operating Temperature | -75 °C |
| Width | 90.18 mm |
| Wire/Cable Diameter | 10.795 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1,000
MOQ:22
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 22 - 219 | $4.313 | |
| 220 - 1,099 | $4.245 | |
| 1,100 - 2,199 | $4.17 | |
| 2,200 - 10,999 | $4.114 | |
| 11,000 - 21,999 | $4.086 | |
| 22,000 - 43,999 | $4.077 | |
| 44,000 - 87,999 | $4.069 | |
| 88,000 - | $4.063 | |



