CSTLS20M0X51-A0
MURATA

RoHS Status:N/A
Stock Type:Quality-guaranteed
CoreStaff Part Number:st62187439
Date Code:N/A
Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Category | Quartz crystal units/Crystal oscillators Quartz crystal units |
| Manufacturer | MURATA |
| Series | CERALOCK® CSTLS |
| Type | セラミック |
| Frequency | 20 MHz |
| Frequency Tolerance | ±0.5% |
| Frequency Stability | ±0.2% |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50Ohms |
| Operating Temperature Range | -20°C ~ 80°C |
| Applications | Consumer/Industrial |
| Mounting Type | Through Hole |
| Device Package | 6.5x7.0mm |
| Size / Dimension | L0.217" x W0.138" (5.50mm x 3.50mm) |
| Height | 0.276" (7.00mm) |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 6,082
MOQ:470
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 470 - 4,699 | $0.166 | |
| 4,700 - 23,499 | $0.166 | |
| 23,500 - 46,999 | $0.16 | |
| 47,000 - 234,999 | $0.155 | |
| 235,000 - 469,999 | $0.155 | |
| 470,000 - 939,999 | $0.154 | |
| 940,000 - | $0.154 | |
| - | - | |



