TL-W3MC1 2M
OMRON

Documents
Product Specifications
| Max Operating Temperature | 70 °C |
| Min Operating Temperature | -25 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Ratings | IP67 |
| Shielding | Unshielded |
| Switching Current | 100 mA |
| Switching Frequency | 600 Hz |
| Width | 10 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 177
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $81.786 | |
| 10 - 49 | $78.986 | |
| 50 - 99 | $78.053 | |
| 100 - 499 | $77.587 | |
| 500 - 999 | $77.307 | |
| 1,000 - 1,999 | $76.747 | |
| 2,000 - 3,999 | $76.467 | |
| 4,000 - | $76.374 | |




