H5CX-AD-N
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Depth | 63.7 mm |
| Max Operating Temperature | 55 °C |
| Mount | Panel |
| Number of Contacts | 1 |
| Number of Pins | 9 |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Switching Current | 5 A |
| Termination | Screw |
| Width | 48 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 29
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $333.877 | |
| 10 - 49 | $331.078 | |
| 50 - 99 | $330.145 | |
| 100 - 499 | $329.678 | |
| 500 - 999 | $329.211 | |
| 1,000 - 1,999 | $328.838 | |
| 2,000 - | $328.39 | |
| - | - | |



