H3Y-4 DC24 30M
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Depth | 63 mm |
| Max Current Rating | 5 A |
| Max Operating Temperature | 50 °C |
| Min Operating Temperature | -10 °C |
| Mount | DIN Rail |
| Number of Contacts | 4 |
| Number of Pins | 14 |
| Operating Supply Voltage | 24 V |
| Width | 21.5 mm |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $73.828 | |
| 10 - 49 | $71.028 | |
| 50 - 99 | $70.095 | |
| 100 - 499 | $69.629 | |
| 500 - 999 | $69.349 | |
| 1,000 - 1,999 | $68.789 | |
| 2,000 - 3,999 | $68.509 | |
| 4,000 - | $68.416 | |



