E2E-X10Y1 2M
OMRON

Images are for reference only.
Please see Product Specifications
for details.
Documents
Product Specifications
| Case/Package | 300 |
| Housing Material | Brass |
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Mount | Panel |
| Operating Supply Voltage | 240 V |
| Ratings | IP67 |
| Switching Current | 300 mA |
| Switching Frequency | 25 Hz |
・This information is intended to provide a brief overview of the item.
・For a more comprehensive explanation of this product, please refer to the manufacturer's
official data sheet.
In Stock: 1
MOQ:1
SPQ:1
| Quantity | Unit Price | |
|---|---|---|
| 1 - 9 | $197.573 | |
| 10 - 49 | $194.773 | |
| 50 - 99 | $193.84 | |
| 100 - 499 | $193.374 | |
| 500 - 999 | $193.094 | |
| 1,000 - 1,999 | $192.774 | |
| 2,000 - 3,999 | $192.534 | |
| 4,000 - | $192.254 | |



